| vladone021 a întrebat:

Salut, ma numesc vlad si am o problema cu metin 2 united. Cand am incercat sa intru pe le exista o problema nu merge. Pe celellalte serwere merge adica pe Elios nu merge dar pe celelalte merg. Puteti sa imi spuneti de ce nu merge? Pe ELios am lucrat mult si am iteme bune dar nu mia merge sa ma loghez. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Trinitygen a răspuns:

Poate ai primit ban...sau e o lucrare de matenanta...nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un caracter de 64 care nu pot intra pe el adica: dau start si apare sa aleg din nou serverul de 100 de ori se intampla. ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asa mi s-a intamplat si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lvl 68 pe elios si nu ma lasa