| andreicaia99 a întrebat:

ma plictisesc in casa afara e destul de frig si chiar daca ies nu prea am ce face. teme mi-am facut. ce as putea face ceva idei. bine venite sunt si ideile de iesit afara.dar ce sa fac afara? funda!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci rost de monopoly si joci singura.

| Sadic a răspuns:

Să citeşti o carte happy Eu asta fac.

| chitaramea a răspuns:

Asculta muzica (let her go ), vizioneaza o comedie veche si buna ( fantoma lui barba neagra ) desenaza ceva, fa.i o vizita unui var sau unei vare pe care nu ai mai vazut.o de mult

| Fluffy123 a răspuns:

Buna! Mai bine stai in casa la tv sau la calculator si bei un ceai fierbinte, te relaxezi, asculti muzica... sper ca te-am ajutat! Funda?