| JustAGirl_3031 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pemine rapid cu ceva? Am Open Office si as vrea sa fac o prezentare. Cum pot sa pun muzica pe fundal astfel incat sa mearga pe toate slide-urile?
Am incercat sa pun, dar dupa primul slide se oprea muzica. Funda cel mai bun raspunsbig grin

1 răspuns:
| 3333 a răspuns:

Nu stiu. habar n-am ce-ai zis, dar daca vrei sa pui o imagine miscatoare, trebuie sa dai cu set as beckgraunds.
sper ca ai inteles. imi pare rau, dar chiar n-am cum sa te ajut.