| anonim_4396 a întrebat:

Mai voi credeti in extraterestrii?

pentru ca tokmai am vazut la stiri ca.in Japonia au aparut multe "chestii" pe cer.si au filmat foarte clar.
si cum se intampla de aproape la fiecare "eveniment apokaliptic" din Japonia au aparut asazisele OZN`uri

deci ce credeti? ca eu una...nu mai jteu ce sa cred laughing

happy :*

7 răspunsuri:
| HolyDiver a răspuns:

Universul e infinit. Crezi ca suntem doar noi? Sincer...

| push2gl a răspuns:

Asa zisii extraterestri sunt vietati de pe alte planete si eu cred ca exista viata si pe alte planete dar sub alte forme, probabil si ei cand vad o racheta de a noastra ne considera extraterestri

| fuicacatalin a răspuns:

Din cate se spune universul este infinit.Mi se pare imposibil sa fim singuri in univers.Probabil mai exista forme de viata si pe alte planete.

| tony98 a răspuns:

Sincer nici eu nu stiu ce sa zic deoarece eu am vazut pe un canal italienesc un documentar al unui specialist care a gasit pe cer o alta planeta numita NIVIRU si ca de acolo vin extratesrestri si toate semnele care sau gasit prin lume(acele semne pe pamant uriase) au fost facut de oameni ca sa aterizeze extraterestri pe ele.Pe acel specialist il cheama

| NeSsA_4925 a răspuns:

Heii,nu stiu daca exista in ziua de azi oamnenii fac tot felul de farse, si informatiile sunt tinute in secret la NASA

| roxyS a răspuns:

Poate exista dar cei de la stiri nu spun nimic concret.Cei de FBI au confirmat existenta extraterestilor, si totusi nu stiu cum ajung asa aproape de pamant, in caz ca exista.

| darkhell217 a răspuns:

Ceva tot exista,nu suntem singuri in acest univers, dar ce sa zic, sunt si alte nave necunoscute facute de om sa para ei interesanti...