| YahooMess1 a întrebat:

Salut,maine ne aduce testele la mate si am stat in banca cu un coleg.
Si i-am dat gresit la test si o sa ia 1 si o sa ma bata rau de tot a si zis ca daca ia mai mica de 6 ma bate e un negru.
Si nu stiu ce sa fac! pls help crying(((((((((

7 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Incearca sa nu te prinda singur. Daca esti cu cineva langa tine ai martori pentru politie.

Daca te ameninta "scoate-l" tu primul.

| MaliciousDeath a răspuns:

Vrei sa te introduc in arta de a jigni prin sinceritate si de a impune respect in acelasi timp?

| mijlsach a răspuns:

Se poate suna la politie... spune-le ca esti agresat sau fa plangere in seara asta pe motiv de amenintari...si o sa vada el ca nu e de joaca cu asta

| AquagirlDiana a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa ii spui la profa/prof daca el te-a obligat sa-i spui. Daca tu i-ai dat numai fiindca sunteti prieteni sau nu stiu ce, atunci... te ascunzi in baie in toate pauzele. laughing

| gwilliam a răspuns:

Si eu am trecut prin astea. Anul trecut erau niste copii in a 8-a care tot timpul se luau de mine. Dar de fiecare data cand se luau de mine mergeam frumusel la diriginta sau la directorul scolii si o vrut sa le scada nota la purtare. Deci la mine profesorii au rezolvat. Nu are niciun drept sa te loveasca. Acum nu stiu sigur cum e in cazul tau dar la mine ti-am spus ca s-a rezolvat. Daca ala de la tine nu se teme nici de profesori atunci e cam greu sa scapi de el.

| The0ne a răspuns:

Dai in gura la fraier! rolling on the floor

| Claudiu_George_1996 a răspuns:

Dai u bataie nu il lasa pe el sa creada ca un mare smeker.Succeswinking