| anonim_4396 a întrebat:

Salut membrii TPU...
Am nevoie de parerea voastra despre un site, ce mai trebuie facut, ce trebuie sa modific, ce e bine, si ce nu e bine...
Este vorba de http://ejocurionline.org, un site cu peste 6600 de jocuri online gratuite, organizate pe categorii ( jocuri cu : animale, curse, impuscaturi, lupte, actiune, aventura, indemanare, de masa, strategie, educative, multiplayer, pentru copii, pentru fete, puzzle, sportive; astea sunt doar momentan mai vreau sa mai adaug cateva categorii )...
Astept parerile voastre, astept orice comentariu in limita bunului simt...

1 răspuns:
| Aly122 a răspuns:

Pai.mie mi se pare foarte ok site-ul.are tot ce ii trebuiewinkingte-ai gandit bine.multa bafta incontinuare:*