| mihaiyapici a întrebat:

Salut mi-am activat contul pe metin2 sunt lv 28 si imi apare contul este blocat stiu ca este banat dar ramane asa pentru tot restul vieti sau cateva zile saptamani luni sau ani?

5 răspunsuri:
| AyaStormhold a răspuns:

Eu cred ca va fi blocat pentru totdeauna.

| nestea a răspuns:

Este permanent, ai jucat cu hack sau ceva?

| Apokales a răspuns:

Si mie mia banat un cont si cred ca iti este banat pentru ani 10 ani:d

| Apokales a răspuns:

Va fi blocat doar pentru 1 an sau mai multi depinde de fapta comisa.

| Gabi1335 a răspuns:

Depinde ce ai facut pentru primirea banului banul poate fi permanent sau pentru o perioada variata. bafta