| GloryFighter a întrebat:

Salut nu am o intrebare :D dar m nevoie de putin ajutor :) as vrea sa castig un concurs si ma gandeam ca poate prin intermediul acestui site pot face rost de cateva voturi/plusuri in plus...suna ciudat dar...ma rog am vazut ca site`ul e Toti pentru UNU si poate imi puteti da si mie cateva +`uri mi-as dori din suflet sa intru macar in top10 :) Multumesc celor care m-au inteles si care mi-au dat +. Salut.
Uitati link : http://www.metin2tim.ro/concurs.php?concurent=gigistrumf
Imi cer scuze daca fac reclama dar tot ce vreau e sa castig cateva voturi :)
Toti pentru unu si unu pentru toti :)

Răspuns Câştigător
| supergeniu a răspuns:

Team votat ai 116 plusuri da-mi si mie funda happy

1 răspuns:
| fullmoons a răspuns:

Metin2tim este un site de rahat scuzami te rog expresia :Tor sau toros cum sa numit este un nesimtit angajeaza "GM" care te omoara isi bat joc de tine, te teleporteaza etc. am jucat pe server mult timp si mi-a parut rau ca mi-am irosit clipe din viata jucand pe acel site. oricum vot.