| ♥Anto* a întrebat:

o problema foarte ciudata: cand primesc un e-mail pe yahoo nu ma mai anunta in momentul in care sunt online pe messenger. ce aree? :/

7 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Problema veche, in cele din urma iti va aparea. happy
Sau poti cauta la spam daca e-mailul este trimis de catre un site.

| NoKidding a răspuns:

La fel patesc si eu, de vre'o saptamana patesc asta:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci stie cineva care este problema? nu este nici ca stai pe invizibil- doar nu stai 10 ani pe inv ~!~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A descoperit cineva? Am şi eu aceiaşi problemă. Chestia e că mai am un id şi pe acela îmi arată când primesc un email.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema, am crezut ca este ceva din setari, am tot cautat(ma gandeam poate am umblat si am uitat), faza este ca am 2 id-uri diferite, pe care stau simultan zilnic, niciodata invizibil( deci nu are nicio legatura cu asta) si decat la 1 este problema asta.sa fie oare de la multimessenger?
oricum, vad ca este noua, problema. eu am sesizat-o de cateva saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trist si eu patesc la fel si am si emailul de la servici forwardat in yahoo si e frustrant sa cauti intr-una sa vezi daca a mai venit ceva. A incercat cineva sa intrebe la Yahoo?

| maricel a răspuns:

Pentru ca esti pe invizibil!