| Mileycyrus_3073 a întrebat:

Pai maine ma voi duce la film cu cativa prieteni.Si nu stiu ce sa ma imbrac(sunt 23 grede) sau cum sa-mi prind parul as vrea sa incerc ceva nou decat pana acum.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| IonutMihai_7747 a răspuns:

Ai grija ca atunci cand incerci sa impresionezi cat mai mult, atunci se duc lucrurile pe apa sambetei, just be you.

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Un tricou si o gecuta, niste blugi cu niste toace daca ai din alea mai mici, iar legat de par... ma bine o coada... funda pls

| Ally_4857 a răspuns:

O rochita din pulovar, cizme, dres mat colorat si o vesta din blanitabatting eyelashes

| Mileycyrus_3073 explică:

Ma ajutati va rog?