| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, pentru cei care sunteti studenti la facultati(legat de taberele), sunt student UPT si as vrea sa stiu daca taberele ofera transport sau trebuie sa caut eu mijloc de transport cum ar fi trenul, s-a.m.d. De asemenea alte intrebari ar fi care este locatia cazarii daca destinatia este Costinesti? Daca excursia este gratuita, daca este sigura ca si oameni pe acolo, la ce sa am grija, daca mancarea este destul de buna acolo. Daca ma voi caza cu altii in camera si cum se alege? Cum aflu cand este data?
Daca tabara asta are ca locuri pentru mai multe facultati si repartizeaza fara sa conteze facultatea/universitatea la care este?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste Ordinul Ministerului: https://www.unitbv.ro/......4_site.pdf
Poate te dumiresti. Oricum puteai sa intrebi asta si la secretariatul facultatii.