| valy1233 a întrebat:

Salut prieteni.as vrea si eu sa va intreb daca stiti sa lucrati in Zmodeler? daca da, ma ajutati si pe mine sa fac niste masini de la zero, sau modificate din altele? va rog din suflet.astept raspuns de la voi

Răspuns Câştigător
| andreilucian2010 a răspuns:

Salut, stiu eu sa lucrez in zmodeller, depinde ce masini vrei camioane, normale tiruri!

5 răspunsuri:
| valy1233 explică:

Pai...as vrea sa modific cateva masini din gta san andreas...uite id meu sa vorbim--> vali_dinamo99

| valy1233 explică:

@andrei1313 u:nu-s de la tara bagami-as **** in mama ta de idiot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...as vrea sa modific cateva masini din gta san andreas... uite id meu sa vorbim--> vali_dinamo99

Răspuns utilizator avertizat
| Silenceisanwser a răspuns:

Veziti de taiat lemne taranule!