| Dany19 a întrebat:

Stie careva ce carti vor urma dupa Invocarea, Revelatia si Rafuiala la revista Bravo? Mersi.

Răspuns Câştigător
| Catherine_8535 a răspuns:

Va urma seria "Vampirii Sudului" de Charlaine Harris după care este făcut serialul True Blood. Prima carte din serie, "Morți pana la apus" o să apară cu revista pe 27 septembrie, după care vor urma alte 3 cărți.

3 răspunsuri:
| Selena22 a răspuns:

Asteapta sa vezi poate nu va mai aparea nimic sau o sa fie o continuare a unor carti.

| Ionela78 a răspuns:

Nu va mai urma.astea sunt toaate.la inceputul cartii rafuiala scrie ca asta este ultima carte din colectie! funda?

| ralucaralu a răspuns:

Si eu am pus intrebarea aceasta, dar nu mi-a raspuns nimeni. Cred ca nu va aparea nimic inca. Imi pare foarte rau pentru ca erau superbe cartile.
Succes!