| Pomar a întrebat:

Salut,
Stie cineva un site unde pot vedea mai multe filmulete cu lupte intre caini?
Multumesc

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alias2032 a răspuns:

Cred ca pe youtube laughing sau dai un search pe google

| Illegalfreako a răspuns:

Tu ai suflet?

| Zangetsu a răspuns:

Esti bolnav psihic

| Pomar explică:

Va intrebam ca tocmai am primit un caine pechinez si voiam sa il pun sa se uite la filme din alea ca am auzit ca sunt caini de lupta.
Si sa vada si elc ateva filme.

| LigiMe99 a răspuns:

Cum poti sa te gandesti la asa ceva?! Cainii sunt si ei niste fiinte! Pe pariu ca tie ti-ar placea sa te uiti si la lupte intre oameni si animale! Cum poti sa vrei sa vezi asa ceva? Esti nebun sau sadic? Du-te la un psiholog cat mai repede posibil!