| boyblasters a întrebat:

Stiti cum sa imi fac pagina pe facebook, dar fara sa ma logez?

Răspuns Câştigător
| BeatriceNagy a răspuns:

Ca sa iti faci pagina de facebook trebuie sa fi logat, deoarece cineva trebuie sa fie admin, si astfel, cel care face pagina este adminul/creatorul. Ca sa poti posta pe pagina trebuie sa fi administrator, si ca sa fi administrator trebuie sa fi logat, ca sa poti face pagina. Scuze daca nu ai inteles.

| boyblasters explică (pentru BeatriceNagy):

Ba am inteles... nu sunt greu de cap

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hm! Ca si cum vreau sa intru pe net dar nu am pc.

| Furculingură a răspuns:

Nu poţi, îţi trebuie cont.
Fă-ţi şi tu un cont special pentru pagină, nu trebuie să îl mai foloseşti neapărat şi pentru interese personale. După accesezi link-ul următor şi creezi pagina.

https://www.facebook.com/pages/create/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este posibil sa iti creezi o pagina de facebook fara sa te loghezi happy

| AlinIntreaba2Raspund a răspuns:

Nu poti. Poti sa iti faci pagina de Like fara sa ai profil de user, dar cont tot trebuie

| frosty98 a răspuns:

Nu se poate

| Jessica94 a răspuns:

Nu se poate, trebuie sa ai cont de facebook.

| teodora3x a răspuns:

Nu este posibil sa iti faci fara sa ai cont. Daca vrei poti face un cont de facebook numit ceva ciudat gen : x3sweet (pe care nu vei adauga poze cu tine )si faci o pagina dupa.