| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca la PES 12 (Pro Evolution Soccer 2012) pentru XBOX360 costa sa joci online Master League sau alte chesti? Care jocuri pentru XBOX costa pentru a fi jucate online si care nu? Dau funda + vot!
Multumesc anticipat,
Randy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

In magazinele unde vand jocuri de PS3 si Xbox 360 te duci la vanzator si ii zici ca vrei sa platesti 12 luni de conexiune la internet pentru xbox 360 si el iti da un card cu un numar de serie pe care il introduci cand ajungi acasa si vei avea acces la internet. Pretul cred ca e in jur de 15 - 20€ nu mai stiu sigur ca am auzit de la cineva cat e plata. Eu am PS3. Iti recomand sa intrebi si vanzatorul ca el stie pasii pe care trebuie sa-i faci cand ajungi acasa cu acel card.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa joci online la X360 platesti abonament anual si odata platit ai timp 12 luni sa joci cat vrei si sa-ti descarci orice aplicatie de forma gratuita.

| Randy Orton a răspuns (pentru mgtow):

Si cam cat costa abonamentul?

| Randy Orton a răspuns (pentru mgtow):

Si cum se face plata?

| Randy Orton a răspuns (pentru mgtow):

Multumesc mult!

| mgtow a răspuns (pentru Randy Orton):

In magazinele unde vand jocuri de PS3 si Xbox 360 te duci la vanzator si ii zici ca vrei sa platesti 12 luni de conexiune la internet pentru xbox 360 si el iti da un card cu un numar de serie pe care il introduci cand ajungi acasa si vei avea acces la internet. Pretul cred ca e in jur de 15 - 20€ nu mai stiu sigur ca am auzit de la cineva cat e plata. Eu am PS3. Iti recomand sa intrebi si vanzatorul ca el stie pasii pe care trebuie sa-i faci cand ajungi acasa cu acel card.

| mgtow a răspuns:

Daca ai consola modata nu poti sa te joci online.