| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stiti cumva daca s-a deschis strandul tineretului? Am auzit ca a fost renovat in totalitate si ca biletul va costa 20 ron in timpul saptamanii si in weekend 30 ron. As vrea sa ma duc astazi pe strandul tineretului dar vreau sa fiu sigur ca este deschis sa nu ma duc degeaba. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Da. Ăla din Bucureşti, nu? Am fost acum câteva zile şi e perfect. Apa super curată. Doar că nu prea găseşti şezlonguri.

| wolfer18 a răspuns:

Din ce oras? nu uita ca esti pe TPU, site national, nu forumul tau local.

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Drq tu intrebi daca s-a deschis nu cumva vroiai sa zici daca s-a inchisstraight facelaughing