| davidutzu a întrebat:

Salut, stiti cumva la cate puncte sau cam pe la ce loc ajung Expert TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ajungi expert TPU nu conteaza punctele sau pozitia in top; conteaza ca raspunsurile tale sa fie cu adevarat folositoare si inteligente, bine intentionate si foarte bine gandite, astfel incat sa nu creezi conflicte si discutii pe sitewinking.

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Epert nu esti la un anumit numar de puncte, ci doar atuci cand te voteaza alti utilizatori.

| UnderGroundForMe a răspuns:

Pe la 30. 000 de puncte pundita

| woody_9489 a răspuns:

Nu conteaza in primul rand punctele sau locul, ci felul in care dai raspunsurile. trebuie sa raspunzi la obiect, inteligent, si nu in bataie de joc:]
mult succes.

| davidutzu explică:

Multumesc tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@
Katya, Dupa raspunsul tau, consideri ca pentru a devenii expert este nevoie de gandire multa asupra unui raspuns, de intelegere si neimplicare in conflicte? Wow! Sunt obligata sa-ti zic ca in afara de Brigaela, n-avem asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi
mersi de ajutor la aia cu skillet. da eu ii askult mai mereuhappy
deci daca vrei happy.
add:annabellatudor
thnx happy.