| PSPGamer a întrebat:

Salut sunt aici pentru niste sfaturi despre PSP 3006.
As dori sa-mi spuneti Niste Jocuri Si aplicati Misto pentru PSP.
De preferabil la jocuri as dori sa fie de urmatoarele categorii:
RPG
FPS
Action
Sau cv jocuri Asemanatoare cu Little Big Planet.
Am Jucat:
God of warr toate versiunile, Little big Planet. Medal of Honor.
Shympon, Coded Arms, PataPon, Luxor, aproape toate jocurile cu Worms si multe altele cele de mai sus vile recomand si voua sunt foarte distractive.
Si la Aplicati de preferabil distractive amuzante..de ex Paint. sau Photo editor ceva de genul
Multumesc pentru atentie.
Cel mai bun raspuns si cel mai complet Primeste fundita si face un Gamer Fericit big grin

3 răspunsuri:
| Melnic_Radu_1998 a răspuns:

God of war ghost of sparta si god of war chains of Olympus, sau tomb rider anniversary.

| aLeXsTiCk a răspuns:

Ai PSP-ul modat? adica sa mearga cu CD de calculator recomand: Area 51, Serious arm, si Testoasele ninja e cel mai tare. Sper ca ti-am fost de folos te rog funda

| nutu54 a răspuns:

Cele mai tari jocuri sunt assassins creed god of war si prince of persia. Daca leai jucat atunci incearca rachet and clunk(nu sunt sigur de nume) sau jak.