| OxyAndrei a întrebat:

Sunt baiat, am 14 ani, si in curand, la mine la scoala va avea loc Balul Iernii. Sa trecem la subiect. Nu stiu cu ce sa ma imbrac, deoarece avem voie sa venim imbracati in alb, negru sau alb si negru. Stiu ca e aiurea, dar astea sunt regulile. Voi cum imi recomandati sa ma imbrac?
Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Tavy4 a răspuns:

Cu un costum cu vesta neagra, cravata neagra, camasa alba si pantaloni negri.da-te cu oleaca de parfum poate agati ceva, sau poate iti securizezi relatia. sper ca te-am ajuat chiar daca am dat pe afara oleaca.