| Shooter a întrebat:

Sunt la 70% la NFS Underground 2 si am facut si cursa cu Suv si cursele ascunse(majoritatea)si cu participantii "aia".Nu mai imi apare nici o cursa...si nu stiu daca e terminat sau nu.

1 răspuns:
| GabytzGabytzu a răspuns:

Nu poti trece de 70% decat daca ai versiunea full si eu am avut aceeasi problema nu puteam trece de 70% ia-ti versiunea full dar nu cred ca o sa gasesti pe net daca vrei sa treci de 70% trebuie sa cumperi jocul din magazin