| Dodica a întrebat:

Salut, sunt nou pe aici si nu stiu ce sunt alea FUNDITZE de cere si da toata lumea laughing si ce faci cu acele funda si cum primesti si cum le dai, spuneti-mi si mie detalii despre funditzele astea happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Fundita e un fel de trofeu ca ai raspunsul castigator la o intrebare.Cum o dat: cand pui o intrebare si ai un raspuns, in dreapta e o fundita gri.Dai click pe ea.Cum o iei: ti-o da un user daca vrea ca raspunsul tau sa fie castigator la intrebarea lui.

2 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

Uita te sus unde scrie intrebari frecvente.