| madalina18_9318 a întrebat:

Salut.sunt organizatoare la balul bobocilor si am si eu nevoie de niste idei de coregrafii.nu vreau sa facem ceva obisnuit si plictisitor.as vrea o coregrafie interesanta.va multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| Blue_2910 a răspuns:

Ar putea ca participantii sa se deghizeze in cupluri celebre si fiecare sa-si faca cate un dans. Poate iesi ceva amuzant si in care participantii isi pun imaginatia la contributie. Tin minte la un bal al bobocilor 2 cupluri se deghizasera in Wilma si Fred Flinstone si Betty si Barney Rubble au reusit sa-si faca si o masina care semana cu a lor si a iesit foarte frumos. Ca tot ai zis de dans ati putea sa chemati si o trupa de breakdance care sa danseze intr-o pauza.

2 răspunsuri:
| deeuh a răspuns:

Si eu am facut niste coregrafii...

uite niste idei.

1)pampoane ca la majorete
2)panglici
3)Mai multe parti de hartie creponata subtiri de mai multe culori...
4)Umbrele
5)O coregrafie pe camp star-fire ar fi interesanta sau camp star tear it down daca aveti posibilitatea sa faceti ca acolo.
6)sa purtati peruci.

fundita?

| onlytiff a răspuns:

Poti sa faci o coregrafie stil M. J. cu tinuta ca a lui, miscarile lui.mai greu dar ar fi ceva foarte frumostongue