| Joey95 a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un Sony Ericsson Mix Walkman, si am o mica problema, mi-am luat niste teme de pe net, sa le pun pe telefon, pentru ca nu imi placea cea pe care o avea la inceput, si toate temele sunt mici, adica nu imi apar pe tot ecranul.
Le-am redimensionat, am folosit tot felul de programe, nimic. acelasi lucru.
Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| FuzZyKenzin a răspuns:

Am avut si eu Sony Ericsson Mix Walkman. Teme bune ia de aici http://gallery.mobile9.com/c/sony-ericsson-mix-walkman-wallpapers_3566/1/ eu de aici mi-am luat. SpEr Ca Te-aM AjUtAt.;)

2 răspunsuri:
| Robieski a răspuns:

Vezi ai grija de el am si eu si a intrat a 4 oarta in service si nici 3 luni n-are!

| Joey95 explică:

Mersi fain sebihappy