| anonim_4396 a întrebat:

A comandat cineva de pe http://www.galaxygsm.ro/_/?
Cat dureaza pana se confirma comanda? Eu am dat comanda vineri si inca este neconfirmata!

2 răspunsuri:
| liceu a răspuns:

Buna. am vazut ca ai pus acum ceva timp o intrebare in legatura cu un site si anume Galaxygsm. si as vrea sa te intreb in cat timp ti-a venit comana? a venit prin curier sau posta? cat a costat transportu? telefoanele sau lucrurile de acolo sunt noi? nu sunt second-hands? ce zici pot sa-mi comand si eu de acolo? Multumesc!

| anamaria2203 a răspuns:

Depinde prin ce mijloc de curierat ti-l trimit.prin posta romana dureaza mai mult dar cei de la fan curier il pot trimite in 2 3 zile lucratoare(chiar si sambata). Funda? :*