| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si sambata viitoare va trebui sa imi pun aparat dentar fix. Ce elastice ar trebui sa aleg? Sunt baiat. Credeti ca vor rade colegii de mine? Ofer funda + vot

3 răspunsuri:
| KrEaThYvE a răspuns:

1/ sa rada acu cat vor... 1 zi, 2 dar cand vei scapa de el sa vezi ce dinti o sa ai, atunci tu o sa razi si exista aparat din plumb care nu se observa deloc are culoarea alba-transparenta si nu o sa se vada asa tare dar costa mai multhappy

| ingerashmyk a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti pui aparatu pe spatele dintilor asa nu o sa se vada si nimeni nu o sa observe ca ai decat daca ii spui u

| CarlaWadafac a răspuns:

Stai linistit, colegii nu o sa rada. Si eu m-am gandit la asta inainte sa imi pun. E temporar si te va ajuta sa arati mai bine. La mine, dupa 3 saptamanii a dat rezultate vizibile. Cat despre elastice, sunt de toate culorile, asta vorbesti acolo cu dentistul. Bafta! happy