| Andrei0510 a întrebat:

Am auzit din intamplare o stire cum ca pe 9 mai am putea avea o zi libera! Am gasit insa pe internet doar despre cum se propune aceasta zi libera, nu si daca s-a aplicat.Imi puteti confirma aceasta veste?

Funda!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu este liber.Se intentioneaza de la anul, daca se aproba de catre forurile competente.Nu se schimba regulile in timpul jocului, adica liberele pe acest an au fost stabilite deja. Doar pentru viitor...

3 răspunsuri:
| dsafafsdafd a răspuns:

Ar fi bine dar nu e liber

| Yaesmin a răspuns:

Nu avem liber.

| Iubibilăă a răspuns:

Vesti bune nu aveti?
M-am saturat.
Pa, pa.