| traxter a întrebat:

am dat la messenger remember password si acum am uitat parola.cum fac sa o pot vedea.adica merge sa ma loghez dar nu mai stiu parola.pls ajutor dau fundita.am incercat cu messenpass si cu messenger key si nu mi-a merscrying.

4 răspunsuri:
| traxter explică:

Am uitat sa mentionez:am pus intrebarile la nimereala si n-am alternative email.

| florinc_8000 a răspuns:

Caută pe google "SnadBoy's Revelation"... e un soft free care te va ajuta

| Mădă0611 a răspuns:

Daca i-ai zis browser-ului sa iti salveze parola cand ai intrat pe yahoo.com le/o gasesti asa: (doar pentru firefox si chrome te pot ajuta)
firefox: tools --> options --> security --> saved passwords //
chrome: setari (cheita din dreapta) tongue --> options --> personal stuff --> passwords --> manage saved passwords --> dai click pe id-ul respectiv si in dreapta o sa iti apara show, click pe el si vezi parola.

| traxter explică:

Salut.am rezolvat.mersi tuturor.mi-am adus aminte ca aveam parola intr-un folder:d. oricum, multumesc tuturor.