| AlexBmxRider a întrebat:

Am deja un vlog dar nu stiu ce subiecte sa abordez..Va rog ajutati-ma! Nu vreau raspunsuri gen : Fa vloguri despre ce iti place....Are cineva idei de subiecte de vlog?
Dau funda daca cineva imi da un raspuns folositor big grin

7 răspunsuri:
| andrei733 a răspuns:

Pai poti sa faci vloguri despre calculato(daca te pricepi),despre animale, despre gatit, despre trucuri cu carti, sau poti sa faci niste review-uri, poti face despre jocuri.Ai o gramada de variante, fii creativwinking

| AddXf a răspuns:

Adevar si provocare... spune intr-un videoclip cateva lucruri despre tine, fa niste mini-filme ( videoclipuri, de exemplu : o zi din viata ta, etc.). Funda?

| AlexBmxRider explică (pentru AddXf):

Am facut deja despre mine..Nu am decat 56 de abonati in 3 zile deci nu am provocari si itnrebari inca si am facut si o zi din viata mea, ceva asemanator...mai ai alte idei?

| AddXf a răspuns (pentru AlexBmxRider):

Nu prea stiu laughing da-mi numele tau de pe youtube, daca vrei pe privat. Si oricum, 56 abonati in3 zile e foarte binewinking. De exemplu, daca faci sk8, poti pune un videoclip cand practici acest sport. Daca imi mai vin idei, iti spun.

| LolaLollita a răspuns:

Despre o carte, o revista, retete, cumparaturi online, magazine noi in oras, telefoane, muzica, etc.

| Ryss a răspuns:

În primul rând, în vederea unui vlog bun, ai nevoie de o cameră bună, de subiecte şi activități interesante şi de un background bun.
Şi prin background nu mă refer la faptul că mergi la plajă ca să se vadă marea în spatele tău.
Vreau să zic că nu trebuie să se vadă în cadru patul tău dezordonat, dulapul din care atârnă haine şi mai ştiu eu ce.
Te pui frumos pe scaun, în fața unui perete, şi gata. Nu are nimic dacă apare calculatorul, patul (în caz că nu e dezordonat), tablouri sau orice altceva.
Poți face videoclipuri cum testezi DIY-uri, cu rutina ta de dimineață/seară/şcoală/, despre ce ai prin cameră/telefon/casă, povesteşti întâmplări din viața ta (dar nu intra în amănunte despre politică, că nu mai înțelege nimeni nimic). A apărut un suc nou, anume Pepsi Cherry. Bea-l si povesteşte-le cum e.

Apropo, poți să îmi dai link-ul canalului tău? big grin

Baftă!

| AncaRRR a răspuns:

Fa si tu despre facebook, despre cocalarilaughing, despre un film, despre vloguri...