| KingOfShadow a întrebat:

am facut o tombola la scoala si am picat cu un baiat. nu stiu ce sa-i dau. imi puteti da sfaturi? ps : el este mai bataus/dur

5 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Cumpara-i o pereche de casti pentru pc. Sunt destul de placute pentru oricine.
Sper ca am putut sa te ajut.

| William a răspuns:

Cred ca i-ar fi de folos asta http://1.bp.blogspot.com/......283%29.JPG

| Pufulete8682 a răspuns:

Manusi de box
O ciocolata
sau
un ursulet de plus.

| Plolice a răspuns:

Depinde cati ani are...nu poti sa ii iei unui baiat de 9 ani ce ii iei unuia de 15 de ex

| ќίѕѕмўаѕѕρuŦaƦιπa a răspuns:

Pai... poti sa ii oferi un tricou ceva, dulciuri, etc., depinde cati ani are / ce chestii ii plac.