| anonim1808 a întrebat:

Am incercat sa-mi fac cont pe okazii.ro. De fiecare data cand termin formularu si dau pe continua tot imi apare eroare la emai-l si nume utilizator, am incercat multe email-uri si alte nume de utilizator si tot nu merge.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit-o si eu.trebuie sa astepti cteva zile doua trei cam asa si va merge vei vedeawinking succes.altceva nu ai ce sa faci.sunt suprasolicitati

| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa intri si de pe alt browser, poate acela e de vina.

| Petre159 a răspuns:

Daca vrei iti fac eu dar spune-mi nr de tell si ce nume vrei.Parola spunemio pe mess pepepetre2001

| Simbolist a răspuns:

Site-ului probabil ii sunt depasite capacitatile hardware.Insista!