| negubinu a întrebat:

am instalat need for speed underground 2 totul mergea perfect dar am schimbat grafica si acum imi apare out of range si nu mai stiu cum sa il fac la loc va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Tibi1999 a răspuns:

Reinstaleaza-l si ajusteaza altfel setarile

| negubinu explică (pentru Tibi1999):

L-am reinstalat cred ca de vreo 4 ori l-am pus in alt folder si tot degeaba

| Tibi1999 a răspuns (pentru negubinu):

Reinstaleaza windowsul poate il ai de prea mult timp si face figuri

| negubinu explică (pentru Tibi1999):

Nu imi mergeau difrite jocuri din cauza windousului si l-am reistalat acum merg dar am unmblat la grafica si dinaia acum 2 saptamani l-am reinstalt