| ABCDEFGH2806 a întrebat:

Am instalat o prostie pentru Facebook cu My Profile was viewed... am vrut sa vad asta doar odata si acum de fiecare data cand ma loghez pe Facebook imi apare ca status prostia! Cum pot scapa de ea?

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut! E aplicatie, parca, asa ca mergi la Account settings, apps, iar in dreptul aplicatiei respective ai Edit si un "x" langa, dai click pe "x" (remove), bifezi daca vrei "remove all x activity on your facebook", apoi dai click pe remove.