| Cold a întrebat:

am luat de pe net un server de metin2 gata facut dar e o problema nu stiu cum sa il pornesc va rog ajutati-ma datii add la id asta cold.2011@yahoo.com! big grin funda

1 răspuns:
| Al3xandru_9065 a răspuns:

Poi nu e o mare problema la unele jocuri de obicei iti mai trebuie si Hamachi se poate gasi pe internet
Iar depinde si de joc poate trebuie sa umbli de la setari(configurari) si sa-l setezi
Dar cel mai conevenabil ar fi sa-ti Dowloadezi hamachi de pe si-teul acesra www.DowloadHamachi.ro sau sa scrii pe google:
DouloadHamachi
Sper ca te-am lamurit de ce nu-ti merge jocul