| Omi777 a întrebat:

Am mare nevoie de voi.Azi dimineata un program numit live security platinum 3.6.1 mi sa infiltrat in pc dar nu stiu cum! Nu ma lasa sa deschid mozila nimic nici jocurile nici messu de abia am putut deschide internet explorer! As vrea sa spun ca stiu ca este un virus si cand deschid ceva imi zice yes activate security platinum va rog sa ma ajutati nu pot sal uninstalez de la add/remove programs in niciun fel! Va rog.Scuzati categoria da am nevoie urgenta de ajutor! Funditaaabig grin

2 răspunsuri:
| Jijell a răspuns:

Poftim aici un ghid: http://www.fixpcyourself.com/live-security-platinum-3-6-1/

Daca ai rabdare si il urmezi pas cu pas vei scoate virusul.

| dddorian a răspuns:

Cheama si tu un om de la calculatoare ca sunt sigur ca til face el