| tyberyiu a întrebat:

am mare urgenta de voi mi-am tras de pe net FIFA 2010 si la fifa 09 08 habar n-am cum sa fac treceri dribilnguri spuneti-mi si mie la fifa 2010 cum sa fac am controalele la fel ca la 08 la fifa 2010

2 răspunsuri:
| AlexJB a răspuns:

Salut! Imi zici de unde l-ai descarcat si iti zic si eu trucuri! Fifa 10 adica! happyhappy

| Alecsx4u a răspuns:

Singurul lucru care poti sa-l faci e care l-am facut si eu...sa scrii pe o foaie controalele la 08 si pe urma le inlocuiesti la 2010...numai ca unele nu vor merge inlocuite ca nu sunt la 08 tongue