| kEmLoLiTuTzA a întrebat:

am nevoie urgent de ajutorul vostru. Vreau sa dau o mica petrecere de halloween la mine acasa si vreau sa am pe pereti si la usa panja de paianjeni si chiar niste paianjeni va rog sa imi spuneti cum pot sa le fac am nevoie de raspuns urgent! multumesc, dau vot+funda

Răspuns Câştigător
| DarkShina5566 a răspuns:

Aceste produse de Halooween le poti cumpara din supermarket-uri.Carrefour,Billa etc etc. Nu sunt asa scumpe.De facut, ca sa le faci tu nu stiu-oricum sunt greu de facut panzele acelea de paianjen.Mai bine le cumperi.