| Danyel129 a întrebat:

am o intrebare.Cand intru pe mess nu-mi apare nimic este gol alb.De ce? Cine ma poate ajuta?

9 răspunsuri:
| Reyskate99 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi messu si daca nu mere nici atunci reinstaleaza windowsuu sau daca nai antivirs instaleaza-ti eset sa avira(avira iti pot trimite pe mess, rey_skate99)funda?

| hatze a răspuns:

Iti downloadezi alt messenger! si o sati mearga! il instaleziisi gata ast funda

| Jko4r a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi si apoi sa il instalezi la loc.
Poate marge.
Bafta.

| bogz a răspuns:

Nu ai adaugat nici un prieten sau incearca ctrl+F

| Andr3yCzz a răspuns:

Incearca sa-ti reinstalezi messangerul happy [ incearca Messanger 11 BETA ]

| ruiseg a răspuns:

Daca te referi la faptul ca nu-ti apare pur si simplu ceea ce scriu altii sau ceea ce scrii tu, poti incerca solutiile de aici http://www.targovetul.info/......mess.html. Sunt folositoare.Iti poti da seama si dupa aprecierile celor ce comenteaza postarea.

| Babydoll_4700 a răspuns:

Probabil ca este o eroare. Instaleaza-l din nou.winking

| Daliutza a răspuns:

Pai schimba windows-ul ca poate de asta inkearca p net se mai intampla

| IrOnHiDe a răspuns:

Salut
Mai nu stiu ce sa zic poate fi de la net ori nu stiu
Vezi ca ai sus la yahoo scrioe Friends sau cum ai pus si vezi ca ai o sageata in fata...da pe ea si cred ca iti vor aparea iar id-urile
Poate ai dat pe ea din greseala sau ceva si s-a facut asa, incearca vezi daca merge daca nu sry nu stiu
sper ca ti-am fost de ajutor. funda?