| shawol a întrebat:

Tocmai am vazut unde am fost repartizata (liceu si profil). Eu am nimerit la filologie dar acolo sunt 2 clase. Cum pot afla cu cine sunt in clasa? Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| razvangabriel96 a răspuns:

laughing asa a fost si la mine anul trecut a cata esti pe lista din cati, daca esti in primii 30 esti in prima clasa daca sunt 60 uita-te in ordinea mediilor de sus in jos si cat cuprinde o clasa imparte nr total la 2 si vezi cat are o clasa funda;happy

| shawol explică (pentru razvangabriel96):

Sunt a 3a de pe lista big grin

4 răspunsuri:
| dianna92 a răspuns:

Mergi la liceul unde ai fost repartizata. Ar trebui sa fie si acolo afisate listele cu elevii admisi si in ce clase sunt, dirigintii etc. Eu cand m-am inscris la liceu, am fost admisa la stiinte sociale dar erau 3 clase asa ca doar de pe listele de la liceu am putut afla mai multe informatii.

| shawol explică (pentru dianna92):

Off... adica voi afla ce colegi am in toamna? Multumesc oricum happy

| dianna92 a răspuns (pentru shawol):

Nu, de ce zici asta? Te duci la scoala si vezi listele cu elevii admisi la acel liceu in care ai fost admis si tu. Te gasesti pe lista si lista aia e si lista clasei si astfel aflii si colegii si cine iti este diriginte si asa mai departe. Ma rog, le citesti numele, personal ii vei cunoaste in toamna