| droomather a întrebat:

Am o inttrebare despre jocul 4story.cand imi fac character spune la informatiile de uman(om)ca ei nu traiesc prea mult.Intrebarea este:in 4story omul moare de tot la un timp?(gen:stergerea lui)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Eu am jucat 4 story dar nu mi-a placut, deoarece
-ma luptam si dupa muream, trebuia sa astept o ora ca sa fiu vie
-nu prea erau romani
----------------------------------------------------------------------------
nu se sterge ci trebuie sa astepti mult ai vazut dupa ce mori totul este alb si nu poti sa te lupti cu nimeni nici sa joci si la asta se refera dar nu moare de tot. funda, am raspuns prima

Pa, pa!

| 777777788888888 a răspuns (pentru aaaa12345):

Cum naiba nu erau romani ca e plin si nu trebuie sa stai o ora ca sa te invie trebuie doar sa te duci la locul unde esti mort sau sa te invie un preot

| EuGen_8915 a răspuns:

Sau pur si simplu dai click stanga pe personajul de langa poarta de unde invi si dai:,, invie acum"
cam asta e tot daca urmai cu atentie tutorialu` de la inceput ai sti ce era de facut! (dai click dreapta pe tipul de lamga poarta si dai invie acum)

| droomather explică:

Ma refeream daca omul moare de batranete.

| o0oGabrielo0o a răspuns (pentru droomather):

Pai acolo scrie doar niste chesti ca sa alegi tu daca iti place sau nu, am un umblator nocturn uman de lvl 90 si nu a murit nij o data de batranete deci nu e posibil

| GabiStory a răspuns (pentru droomather):

Nu-ti moare de batranete este la fel cum a zis o0oGabrielo0o tongue

| 777777788888888 a răspuns (pentru droomather):

Nu cine ar fi atat de prost sa faca un joc in care joci putin timp si nu te mai lasa ca e batran caracterul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de loc chiar cand mori orce ai fi om zana sau felina reinvi mereu eu sunt om si n-am problemelaughing am lvl82 pe ro ma cheama leta

| 123catalino a răspuns:

Nu asa se zice

| Cosmynelo10 a răspuns:

Nu n-o sa moara asa zice acolo cica ii pe cale de disparitie.de asta happy

| sergiulik2000 a răspuns:

Sau nu unde mori... daca vreo in tabara borbesti cu omul cel de langa pasajul de unde iti vine spiritul si dai invie cand vorbesti cu ala

| ShoDoW a răspuns:

Nu traieste mult in sens ca moare repede in lupta tongue

| W3T4F a răspuns:

Ma,Ei Nu mor Numai cand te omor animalele si te da la 1 portal dai pe omu de langa el click dreapta si dai invie acum