| Chryssuu a întrebat:

Am o problema, am stat cu un baiat timp de 3 luni si ne-am despartit dintr-o cauza banala, infine.Chiar daca m-am despartit de el...inca il iubesc, dar el sta cu alta fata... Ce as putea face? ~FundiTTzza~

Răspuns Câştigător
| UPSsss a răspuns:

Sa il uiti ca nu te meritahappyai sa gasesti pe altcineva! bafta

1 răspuns:
| wewaiiclu a răspuns:

Stiu cum e. Il lasi putin. Pana ii trece de fata respectiva.Se vor despartii.Te dai putin la el, vorbesti cu prietena ta sa trisati la ochi albastrii si sa fii numai cu el.Usor,usor o sa stea mai mult cu tine. Apropiete de el. Faceti lucruri comune. Funda?batting eyelashes