| valentin233 a întrebat:

Am o problema care ma ingrijoareaza mereu cand ma gandesc la ea. Am 15 ani si am bratele foarte foarte subtiri. Sunt ca doua crengute dintr-un copac. Ce imi recomandati sa fac pentru a fii mai dezvoltate.
Va rog sa ma ajutati. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Mastur-f**ing-bate.

| ochiverzi91 a răspuns:

Ai putea umple 2 bidoane de jumatate de litru cu apa si sa faci exercitii cu ele pentru maini happy Scrie si tu pe google exercitii pentru maini (sunt o gramada) si fa-le tinand sticlele alea in mana :*

| ZOB a răspuns:

Masturbation smug Chiar functioneaza!