| ExciteMind a întrebat:

Am o problema cu jocul Sleeping Dogs. Intru in el, incep sa ma joc dar cand misc mouse-ul dureaza putin timp pana se misca si imaginea. A 2-a problema este ca atunci cand apas pe "esc" imi apare acel meniu o secunda si ma scoate din joc.
Funda celui care ma ajuta sa rezolv problema!

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cel mai probabil nu indeplinesti cerintele minime pentru a juca acest joc. De aceea ti se misca sacadat sau te scoate din joc.

Ce componente detii?

| ExciteMind explică:

"Lasa-te de jocurile ale si du-te la pacanele."
"jocurile ale"? Mai bine du-te tu pe la scoala cu toate ca e vacanta. Nu ai un raspuns la o problema postata pe acest site, nu postezi. Astept alte raspunsuri.

| ExciteMind explică:

Am asa :Intel(R) Pentium(R) CPU G620 @ 2. 60GHz, 4GB Ram, Placa video ASUS EAH5670 Series. Si cand ma refeream ca dureaza putin pana se misca imaginea nu ma refeream ca merge sacadat, ma refeream ca nu raspunde instant la miscarea mouse-ului

| Alexander5 a răspuns:

Lasa-te de jocurile ale si du-te la pacanele.