| iulianutzu82 a întrebat:

Am si eu o intrebare care ma nedumereste ca am pus un pariu si nu mai stiu ce sa cred, ma tot contrazic cu cineva dar nu mai stiu nici eu ce sa cred. Emisiunea:Ochii din umbra este reala sau cei care participa sunt actori? funda multumesc

Răspuns Câştigător
| FloFlo888 a răspuns:

Cei care participa sunt oameni platiti ca sa joace...stiu asta pentru ca si tatal meu a fost sunat si iau spus daca vrea sa participe laughing

4 răspunsuri:
| GoGu7 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, eu zic ca sunt actori, pentru ca pare totul prea aranjat, nu are cum sa fie real!

| TaLyDa a răspuns:

Emisiunea este bazata pe fapte reale.

| AndrrreaDeea a răspuns:

Emisiunea este bazata pe fapte reale, dar protagonistii sunt actori. Daca te uiti la mai multe emisiuni de acest gen, o sa ii revezi pe unii dintre protagonisti.

| BiuL a răspuns:

Scrie clar la final ca intamplarile si personajele din emisiune sunt fictive.