| GAdNuRi a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cunoscatori de unde pot cumpara un pumnal box locuiesc in Bucuresti mai exact sector 2. Stie cineva de unde pot compara un pumnal box? Si nu imi spuneti ca e arma alba si e ilegal si alte cacaturi nu ma intereseaza stiu toate astea. Vreau sa stiu de unde pot cumpara si cam cat ar costa. Multumesc

9 răspunsuri:
| tudo393 a răspuns:

Boxu' e cam 10-15 lei din CastanihappyEu de acolo mi-am luat!

| GAdNuRi explică (pentru tudo393):

Unde vine asta? In ce sector?

| tudo393 a răspuns (pentru GAdNuRi):

In 5 happy

| GAdNuRi explică (pentru tudo393):

Si prin 2 nu stii unde gasesc?

| GAdNuRi explică (pentru tudo393):

Nu stii cumva si prin sectorul 2 unde pot gasi?

| tudo393 a răspuns (pentru GAdNuRi):

Nup happy Intreaba prin piete sau targuri..trebuie sa aiba!

| culturistu a răspuns:

Ba armele albe se mai gasesc la pescarie si un box adica pumnal e intre 10 si 20 de lei am cumparat eu mai are si bastoane telescopice si orce iti spun eu du-te si incearca ca la orce pescarie gasesti salut!

| GAdNuRi explică (pentru culturistu):

La pescarie rozeta(pumnal box)? Nu am incercat dar o sa intreb.Nu pre cred ca are asa ceva. Tu de unde esti din Bucuresti? De aici ai loat tu pumnal de la pescarie?

| July739 a răspuns:

Google