| Chriss_9624 a întrebat:

am si eu o intrebare worried cum poti fura la barn buddy daca ai casa si hambarul pe recolta! angry astept raspunsurile voastree! big grin. fundoi!:X

Răspuns Câştigător
| 4ndreea a răspuns:

Pai hai sa iti zic. fii atent.vezi o persoana ca are casele puse pe recolta da? te muti la o alta persoana care nu le are, dai clik dreapta-quality si aci dai 'low'. dupa ce ai *** asta, te muti din nou la vecinul care avea casele puse peste recolta si dai la calitate high. sper sa intelegi...si sa-mi dai fundita big grin:X

5 răspunsuri:
| DianyS_3637 a răspuns:

Nu mergebig grin
Decat daca persoana inlatureaza casa si hambarul de pe recoltahappy

| Alina a răspuns:

Nu se poate

| noname22 a răspuns:

Hi Chriss...Si eu joc barn buddy si daca ai hambarul pe recolta si alte lucruri cu ar fi cusca cainelui sau fanul nu poti fura...Si eu imi puneam inainte asa pentru ca nu avem caine.Si nu imi fura nimeni.Deci nu se poate:*:*:*

| noname22 a răspuns:

Hi Chriss...Si eu joc barn buddy si daca ai hambarul sau cusca cainelui sau fanul pe recolta nu se poate fura...Imi puneam si eu asa cand nu aveam caine, si nu imi fura nimeni, de fapt nu puteau sa fure.Deci nu se poatesad
:*:*:*

| just for me a răspuns:

Si eu joc burn buddy, imi place mult.nu se poate, astepti ca si le muta singur, daca va vrea sa culeaga, el cum va face?, ca nici lui nu ii va mergewinking