| AndrewBa a întrebat:

Am vazut ca la unii la facebook, nu le arata cati prieteni au, doar prietenii comuni (daca au).
Cum pot face si eu asta? Ca din setarile de intimtate nu am gasit...
FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe timeline si dai click acolo unde iti arata in miniatura cati prieteni ai. Apoi iti apare lista de prieteni iar in dreapata sus scrie editeaza. Intri pe editeaza, se deschide un chenar cu o sagetuta, click pe ea si selectezi : doar tu/ prieteni/personalizat. La personalizat scrii numele celor care nu vrei sa iti vada prietenii si salvezi.

| MeeeDyana a răspuns:

Pai,eu am timeline si nu am facut nici o setare si imi apare asa.Doar prietenii comuni