| SweetCandies a întrebat:

As vrea niste site-uri sau bloguri (in romana) cu lucruri handmade...ma plictisesc si n-am ce sa fac.

4 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

E usor sa iti faci happy

| MeddyMaddy a răspuns:

Intra pe youtube si scrie origami... poti face din hartie diferite chestii

| CristinaCrisfest a răspuns:

Pe site-ul www.crisfest.ro vei gasi o multime de articole folositoare : cum sa-ti transformi un tricou intr-un colier, cum sa-ti faci un machiaj, o bratara, trandafiri din frunze, din hartie si multe altele. Daca te abonezi pe site vei primi si un material gratuit cu o tehnica minunata cea a serveteluilui de care sigur te vei indragosti plus alte idei. Viziteaza site-ul si cu siguranta iti va fi pe plac. :-)