| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! As vrea sa dau un party maine... Spuneti si mie(cei cu experienta). Ce se face la un party adevarat in afara de bautura si musica la maxim. E prima data cand fac.asa ceva la mine acasa si vreau ca invitatii mei sa se simta bine.

2 răspunsuri:
| GabyAdicaEu a răspuns:

Sa nu ai un bec aprins, pune ceva care sa faca lumina tare, chiar colorata, poti sa faci si un fel de "joc" gen macao pe debracate sau gen calca pe bec fara sa se sparga! Cel mai important sa nu lipseasca lucrurile de rontait de pe masa! Bafta si distractie palcuta!

| PsychoDLight a răspuns:

Poti sa ii surprinzi pe toti cu niste cocktailuri speciale http://urbanlegendbest.wordpress.com/......ictiseala/