| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa invat "Arta Pariurilor Sportive". Precizez ca nu stiu nimic si vreau sa invat tot, adica cum sa castig, etc.Cine ma ajuta primeste funda!

1 răspuns:
| Ionut_Ilie_1995 a răspuns:

Pai intrii pe site-uri de pariuri sportive ca PublicBet, SportBet si altele. Apoi pui pe bilet echipe cu cote mai mici ca 1, 5 max pana la 2.5. Daca echipele au cote apropiate te uiti online pe clasamentul ligii in care se afla echipele sau la ultimele lor duieluri directe. Daca pui 1 pe bilet castiga prima echipa si daca pui castiga a doua echipa.
1x(egal sau bate pr ech)
x(egal)
2x(victorie a2a echipa sau egal)
12(pot castiga ambele echipehappy
De asemenea mai sunt si alte optiuni de pus pe bilet ca cine se califica, cate goluri se dau in partida, cine castiga prima repriza sau a doua, poti sa pui scor corect etc
Sper ca te-am ajutat! FUNDA?